SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skål på fot 10007096
nr 1000 7096
Skål på fot
förgyllt silver, Bremen, Tyskland, stämplad Gottlin, ca 1910, diameter: 23 cm, höjd: 17 cm, vikt: 634 gr
Kondition: senare glasinsats
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 14 december 2015
kl 20:27:49
14/12 20:22:49
14 dec
Silver
Läs mer om Silver